YasamHosting.Com

YasamHosting.ComYasamHosting.Com.

Radyo Hosting

Sorunsuz hizmet verebilmek adına, yıllarını streaming alanına harcamış profesyonel ekip arkadaşlarımız ile değerli müşterilerimize talepleri doğrultusunda kesintisiz hosting hizmeti sunmaya büyük özen göstermekteyiz. Eğer bizim yada hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz hiç çekinmeden iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak tüm sorularınızı müşteri temsilcinize sorabilirsiniz.

hakkkımızda
Firmamız hakkında geriye dönük tahrihsel gelişiminden bahsetmek gerekirse;

Dünya genelinde gelişen internet teknolojileri ve buna paralel olarak yayıncılık alanında giderek artan ihtiyaç taleplerini gidermek adına streaming arzı başlığında bir sektor doğdu. Bu ihtiyaç dogrultusunda başta 56k modemler ile ülkemizde de hizmet alıp vermeye çalışan girişimcilerimiz sayesinde bizimde bir başlangıcımız oldu. Telekomünikasyon firmalarının adsl (Asimetrik Sayısal Abone Hattı) ile tanışmasından sonra sektör büyük hızla yükselişe geçti. İşte tam bu zamanlarda kurmuş olduğumuz ana hizmet ismimiz olan YasamHosting.Com firması ile bugün burada yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile karşınızdayız.


Kısaca 2008 yılında radyo yayıncılığı için ilave kurulan firmamız yasamhosting.com ile de kesintisiz radyo hosting paketlerini sizler için hazırlamaya devam etmekteyiz.

YasamHosting.Com YasamHosting.ComYasamHosting.Com.

Powered by WHMCompleteSolution